English EN Persian FA
  دوشنبه, آذر ۱۴
  English EN Persian FA

  درباره ما

  «رسانه مسئولیت اجتماعی» شامل دو رسانه دارای پروانه انتشار از وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی می باشد که شامل پایگاه خبری و تحلیلی گزارش مسئولیت اجتماعی و هفته نامه مدیریت مسئولیت اجتماعی می باشد، این رسانه تلاش می کند چالش ها،فرصت ها و چشم انداز پیش روی جامعه ایران را از منظر مسئولیت اجتماعی در قالب گزارش،گفتگو و تحلیل خبری و علمی مورد بررسی قرار دهد.این رسانه به دنبال فراگیری و گسترش مفهوم مسئولیت اجتماعی در ارکان مختلف جامعه ایران است و در این زمینه تلاش می کند دیدگاه صاحب نظران حوزه های مختلف اعم از اجتماعی،اقتصادی،فرهنگی و ورزشی را مورد پوشش خبری قرار بدهد.

  مهم ترین اولویت های رسانه مسئولیت اجتماعی نیز عملکرد شرکت ها و برندهای معتبر در زمینه مسئولیت اجتماعی،محیط زیست و اخلاق زیستی،آسیب های اجتماعی و مطالبه گری از مسئولان در راستای تحقق مفهوم مسئولیت اجتماعی است. حقوق بشر و شهروندی،مسئولیت اجتماعی شرکت ها،امور خیریه و خدمات عام المنفعه،اخلاق زیستی،محیط زیست از جمله مهم ترین مفاهیمی است که رسانه مسئولیت اجتماعی آنها را به عنوان مفاهیم کلیدی جامعه ایران قلمداد می کند. به همین دلیل معرفی و تحلیل آسیب های اجتماعی در جهت ایجاد حساسیت و اقدامات برای رفع آنها،کنش گری رسانه ای و طرح پرسش از متولیان انتشار گزارش ها،اقدامات و عملکرد های مثبت و تأثیرگذار را در دستور کار خود قرار داده است.

  در این زمینه مسئولان ارگان ها و سازمان های مختلف و مدیران شرکت ها می توانند نقش تعیین کننده ای داشته باشند که امیدواریم در این امر خطیر رسانه مسئولیت اجتماعی را یاری کنند.«رسانه مسئولیت اجتماعی»وابسته به هیچ شخص حقیقی و حقوقی چه در داخل ایران و چه خارج از کشور نیست و وابستگی را پایان «آزادگی رسانه‌ای» می‌داند. دست اندرکاران «رسانه مسئولیت اجتماعی»، رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود اصل دانسته و تلاش می‌کنند از محدوده اخلاق حرفه‌ای خارج نشوند.از اینکه با انتشار مطالب این پایگاه خبری با ذکر منبع، ما را در گسترش فرهنگ و ترویج آموزش مسئولیت اجتماعی یاری می‌دهید، سپاسگزاریم.

  پایگاه خبری گزارش مسئولیت اجتماعی
  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : سید رضا جمشیدی
  دارای پروانه انتشار پایگاه خبری تحلیلی گزارش مسئولیت اجتماعی به نشانی : gozareshmasooliatejtemaee.ir به شماره ثبت ۸۷۹۴۳ می باشد.

  همچنین این پایگاه خبری دارای لوگو طلایی و نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) از  مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با کد شامد: ۱-۱-۷۰۰۲۰۰-۶۵-۰-۱۶ می باشد.

  هفته نامه مدیریت مسئولیت اجتماعی
  صاحب امتیاز و مدیر مسئول : سید رضا جمشیدی دارای پروانه انتشار به شماره ثبت ۸۶۲۳۴ می باشد

  نام تجاری: رسانه مسئولیت اجتماعی csrrasaneh.ir